|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Style: | Leather |
| Color: | Green |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Compatible with | Apple: for iPhone 16 Pro |
| Case Feature | 360° Full Protection,Dustproof, Shockproof, Scratch-resistant,Waterproof,With Wrist Strap |
| Color | Black |
| Material | PC,Tempered Glass,TPU |
| Gross Weight | 0.190kg |
| One Package Size | 17.70cm * 11.00cm * 4.00cm / 6.97inch * 4.33inch * 1.57inch |
| Carton Size | 59.00cm * 40.00cm * 34.00cm / 23.23inch * 15.75inch * 13.39inch |
| Packaging Type | Colored Box |
| Volume Weight | 0.174kg |
| Package included |
1 x Phone Case
1 x Sealing Frame
1 x Lanyard
1 x Chinese and English Manual
|

