|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Style: | Leather |
| Color: | Green |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Compatible with | Apple: for iPhone 17 Pro |
| Case Feature | Compatible with MagSafe,Kickstand |
| Color | Orange |
| Material | Metal,Plastic,PU Leather |
| Gross Weight | 0.134kg |
| One Package Size | 22.50cm * 12.00cm * 2.00cm / 8.86inch * 4.72inch * 0.79inch |
| Carton Size | 59.00cm * 40.00cm * 34.00cm / 23.23inch * 15.75inch * 13.39inch |
| Packaging Type | Colored Box |
| Volume Weight | 0.121kg |
| Package included |
1 x Phone Case
Other items not included
|

