|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Style: | Leather |
| Color: | Green |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Compatible with | Apple: for iPhone 17 Pro |
| Surface Workmanship | Rubberized |
| Color | Black |
| Material | PC,TPU |
| Gross Weight | 0.050kg |
| One Package Size | 15.50cm * 7.50cm * 1.50cm / 6.10inch * 2.95inch * 0.59inch |
| Carton Size | 59.00cm * 40.00cm * 34.00cm / 23.23inch * 15.75inch * 13.39inch |
| Packaging Type | Simple PP Bag |
| Volume Weight | 0.039kg |
| Package included |
1 x Phone Case
Other items not include
|

