|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Style: | Leather |
| Color: | Green |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Compatible with | Apple: for iPhone 16 Pro Max |
| Brand | Jaucase |
| Surface Workmanship | Epoxy |
| Material | PC,TPU |
| Gross Weight | 0.168kg |
| One Package Size | 20.00cm * 11.00cm * 2.50cm / 7.87inch * 4.33inch * 0.98inch |
| Carton Size | 59.00cm * 40.00cm * 34.00cm / 23.23inch * 15.75inch * 13.39inch |
| Packaging Type | Colored Box |
| Volume Weight | 0.123kg |
| Package included |
1 x Phone Case
Other things not included
|

